Datums Izstāde Тiesnesis Klase Novērtējums

2009. GADS

08.03.2009 CAC Daugavpils

A.Žuks

(Krievija)

kucēnu teicami PP
21.03.2009

Latvijas uzvarētājs 09 ,

Rīga

Spoljarič Boris

(Horvātija)

kucēnu teicami PP
25.04.2009

LV Zelta leonbergers 09 ,

Rīga

Richard Kinsey(Anglija) junioru ļoti labi
 01.05.2009

 Specializētā leonbergeru izstāde

"Spezial-Rassehundeausstellung

LG Baden Wurttemberg"

Leonberga, Vācija

 F.Schweizer  junioru

 teicami, CAC-J

"'Anw. Deutscher Jugend-

Champion (VDH)"

 

   JUGENDSIEGERIN     

LG Baden-Wurttemberg 

2009

 02.05.2009  VDH-Europasieger-Ausstellung Dortmund 2009, Vācija

 Fr.Sobol

(Vācija)

 junioru  teicami
 23.05.2009

 FCI II.gr.specializētā izstāde Rīgā

 I.Mioč

(Horvātija)

 junioru  teicami, PP, JCAC
06.06.2009

 Baltian Winner 2009,

Tallina

E. Mjelde(Norvēģija) junioru teicami
 13.06.2009  CACIB Rīga

 A.Griffa

(Itālija)

 junioru  teicami
 14.06.2009  CACIB Rīga

 J.Laakso

(Somija)

 junioru  teicami, PP, JCAC
 26.07.2009  Mārupe

 I.Azen

(Baltkrievija)

 junioru  teicami, PP
 15.08.2009  Rēzekne

 D.Prozorov

(Krievija)

 junioru  teicami, PP, JCAC
 05.09.2009  Ventspils

 N.Zieniene

(Lietuva)

 junioru  teicami
 12.09.2009  Leonbergergeru spec.izstāde Rīga

 U.Eisner

(Austrija)

 junioru  ļoti labi
 19.09.2009  CAC Panevezys

 R.Kazlauskaite

(Lietuva)

 junioru  teicami, JN
 31.10.2009

 CACIB Zooekspo 09

Rīga

 R.Kadiķe-Skadiņa,

(Latvija)

 starpklase  teicami, CQ
 01.11.2009  CACIB Zooekspo 09

 S.Juutilainen

(Somija)

 starpklase  teicami, CQ
 09.01.2009  CAC Tartu

 H.Almgren

(Zviedrija)

 starpklase

 teicami, EE CAC,

JBOB, BOB

2010. GADS

27.03.2010 CACIB Latvijas uzvarētājs 2010, Rīga Petkeviča Beata (LV) starpklase teicami
 23.05.2010  FCI II gr.specializētā izstāde Rīga

 G.Shchogol

(Gruzija)

 starpklase  teicami, CQ
12.06.2010  CACIB Ozolnieki

 M.Blaha

(Austrija)

 starpklase  teicami
13.06.2010  CACIB Ozolnieki

 A.Szutkiewicz

(Polija)

 starpklase  teicami
18.07.2010  CAC Ogre (LV)  Petr Rehanek (CZ) starpklase teicami, CQ, CAC
24.07.2010  CAC Mārupe (LV)  Jean Lawiess (IE) atklātā klase teicami, CQ, BOO
25.07.2010  CAC Mārupe (LV) K.Butrimova (LT) atklātā klase teicami, CQ
30.10.2010

 Baltijas Uzvarētājs2010

CACIB LV)

G.Bergendahl (NO) čempionu klase teicami, CQ

2011. GADS

23.07.2011 Reto kauss 2011 Massimo Inzoli (IT) čempionu klase teicami 2, CQ
24.07.2011 Dzintara vasara 2011 Gustaaf van den Bosch (BE) čempionu klase teicami 3, CQ
14.08.2011 CACIB Sopot (PL) Jerzy Mrugasiewicz (PL) čempionu klase teicami 1, CAC, CACIB, BOO
27.08.2011 CAC izstāde Vaimela (EST) M. Rannala
čempionu klase teicami 1, CAC, BOB